dwikozy.bip.gmina.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
 Gminy Dwikozy www.dwikozy.gmina.pl
Rada Gminy w Dwikozach strona główna 
Komisja Rewizyjna

 

Przewodniczący: Andrzej Szlachciński
Skład komisji:

Andrzej Ferens - Z-ca Przewodniczącego Komisji
Piotr Cyburt - Członek Komisji
Piotr Socha - Członek Komisji
Maria Śledź - Członek Komisji

 

Opublikowane przez: Krzysztof Gorazda | Data wprowadzenia: 2014-01-24 18:50:13 | Data modyfikacji: 2018-11-30 10:28:46.
Komisja Planowania, Finansów i Budżetu

 

Przewodniczący: Waldemar Kocel
Skład komisji:
Barbara Zdyb - Z-ca Przewodniczącego Komisji
Adam Burek - Członek Komisji
Dariusz Binek - Członek Komisji
Maria Śledź - Członek Komisji

 

Opublikowane przez: Krzysztof Gorazda | Data wprowadzenia: 2014-01-24 18:55:28 | Data modyfikacji: 2021-07-26 12:23:13.
Komisji Spraw Społecznych

 

Przewodniczący: Barbara Zdyb
Skład komisji:
Andrzej Ferens - Z-ca Przewodniczącego Komisji
Piotr Cyburt - Członek Komisji

Bernardeta Motyka - Członek Komisji
Grzegorz Basak - Członek Komisji

 

Opublikowane przez: Krzysztof Gorazda | Data wprowadzenia: 2014-12-12 11:36:10 | Data modyfikacji: 2021-07-26 12:24:17.
Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

Przewodniczący: Piotr Socha
Skład komisji:
Andrzej Szlachciński - Z-ca Przewodniczącego Komisji
Mirosław Dziarek - Członek Komisji
Waldemar Kocel - Członek Komisji
Karol Sadok - Członek Komisji

 

Opublikowane przez: Krzysztof Gorazda | Data wprowadzenia: 2014-12-12 11:37:55 | Data modyfikacji: 2018-11-30 10:22:37.
Komisja Rolnictwa i Działalności Gospodarczej

 

Przewodniczący: Marcin Burkowski
Skład komisji:
Andrzej Ferens - Z-ca Przewodniczącego Komisji
Adam Burek - Członek Komisji
Karol Sadok - Członek Komisji
Mirosław Dziarek - Członek Komisji

 

 

Opublikowane przez: Krzysztof Gorazda | Data wprowadzenia: 2014-12-12 11:39:32 | Data modyfikacji: 2020-11-23 09:13:11.
Komisji Skarg, wniosków i petycji

Przewodniczący: Grzegorz Basak
Skład komisji:

Maria Śledź - Z-ca Przewodniczącego Komisji
Marcin Burkowski - Członek Komisji
Mirosław Dziarek - Członek Komisji
Waldemar Kocel - Członek Komisji

 

Opublikowane przez: Krzysztof Gorazda | Data wprowadzenia: 2018-11-30 10:28:00 | Data modyfikacji: 2021-07-26 12:26:30.

Zobacz:
 Komisje Rady .  Sesje Rady Gminy online .  Zapytania Radnych Gminy w Dwikozach . 
Data wprowadzenia: 2018-11-30 10:28:00
Data modyfikacji: 2021-07-26 12:26:30
Opublikowane przez: Krzysztof Gorazda
  Biuletyn Informacji Publicznej - dwikozy.bip.gmina.pl